O společnosti

Společnost TERCOM s.r.o. se sídlem v Chebu, Wolkerova 2483/16, Cheb se zabývá těmito oblastmi činnosti:

  • provádění staveb – zateplování a revitalizace panelových či bytových domů, stavby rodinných domů, rekonstrukce bytů a koupelnových jader
  • prodej - stavebniny, instalatérské potřeby a topenářské materiály, okna a dveře
  • rekonstrukce domů, bytů, koupelen a bytových jader
  • instalatérství a topenářství – rozvody vody, kanalizace, topení, rekonstrukce kotelen, montáž kotlů, tepelná čerpadla, termické solární systémy
  • dodávky a montáž oken a dveří - okna ( PVC, dřevěná nebo europrofil, hliník ), dveře, garážová vrata
  • dodávka a montáž stínící techniky - žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu a markýzy
  • výroba dekoračních prvků - cihelné obkladové pásky a obkladové kameny
  • výroba interiérových a exteriérových hmot – penetrace, barvy, tmely, omítky, nátěry

TERCOM s.r.o. působí na trhu od roku 2001 s původním zaměřením na prodej stavebních izolací, zateplovacích systémů  a  vodoinstalačních a topenářských materiálů.  Nedlouho po zahájení prodeje se obchodní činnost rozšířila na kompletní  spektrum stavebních materiálů a do nabídky služeb přibyla vlastní autodoprava a montážní činnost v oblasti vodoinstalatérství a topenářství. Postupně byly aktivity společnosti v roce 2006 rozšířeny na zajištění kompletní stavební činnosti s hlavní orientací na revitalizace a rekonstrukce domů, posléze na všeobecné pozemní stavitelství. 

Od roku 2015 byla zahájena výroba dekoračních prvků TERCOM Decor, které vhodným způsobem doplňují sortiment. Nabízíme širokou škálu cihlových obkladových pásků a imitace kamenných obkladů. Zároveň byla ve stejném roce na základě vyzkoušených technologií zahájena výroba stavebních směsí pod stejnou značkou.

Vize společnosti je obsažena v jednoduchém sloganu – SPRÁVNÝ SMĚR VAŠÍ STAVBY. Cílem každého projektu, ať z obchodní či montážní oblasti, je technologicky správný a kvalitní výsledek dodávky či realizace. 

 V současnosti má společnost  40 vlastních  zaměstnanců různých profesí:  prodavač, skladník, řidič, přípravář staveb, mistr stavební výroby, zedník, malíř, vodoinstalatér, topenář  a další zaměstnance provozu.  Společnost je zcela soběstačná v oblasti autodopravy se širokým vozovým parkem (nákladní automobily s hydraulickou rukou, dodávky, montážní vozidla, přívěsné vozíky, vysokozdvižné vozíky).